Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. ročník- studenti

30. 8. 2009

1.Řekni nám něco o své roli

Tom Felton (Draco Malfoy): Draco Malfoy je ulízanej, zlej...je to děsnej zmetek.

Emma Watson (Hermiona Grangerová): Je to semetrika a děsná šprtka. Přád sekýruje Harryho a Rona. Je jediná holka, zneužívá to.

Hugh Mitchnell (Colin Creevey): Colin Creevey je děně ztřeštěnej. Ale je milej a veselej. Harryho má moc rád. V jednom kuse ho fotí. Foťák nosí s sebou.

Devon Murray (Seamus Finnigan): Je nemotornej a hloupej. Ale sympaťák.

Matthew Levis (Neville Longbottom): Bazlivý, leká se vlastního stínu. Zažívá samý trable. Jednou s koštětem, jindy visí na lustru...

Sean Biggerstaff (Oliver Wood): Chce vyhrát pohár. Nebelvír má nejlepší tým, jen jim nepřeje štěstí. Má pocit, že si zaslouží vyhrát aspoň jednou, než vychodí školu.

2.Jak se tvoje role změnila?

Emma Watson (Hermiona Grangerová): Ve druhém díle se Hermiona skamarádí s Harrym a Ronem. Je otevřenější a kamarádská. Už neleží tolik v knížkách a nešprtá, a taky se trochu zklidní, což je dobře. Její povahu to sice nezmění, ale je najednou veselejší a milejší.

Rupert Grint (Ron Weasley): Změní se, asi kvůli sestře. Je z něj starší brácha, co pečuje o mladší sestřičku.

Tom Felton (Draco Malfoy): Je horší než v prvním filmu. Má oporu v tátovi. A odskáče to chudák Harry.

Daniel Radcliffe (Harry Potter): Harryho chování se ve druhém filmu hodně změní.V prvním díle je spíš pasivní, v druhém naopak aktivní.

3.Změnil si se jako herec?

Daniel Radcliffe (Harry Potter): Všichni herecky dozráli. Naučil jsem se všechno vnímat dvakrát: Jako já a jako Harry. Takže v každé scéně přemýšlím, jak by reagoval Harry. To přenáším na plátno.

Emma Watson (Hermiona Grangerová): Určitě jsem se zlepšila. Když na sebe koukám na plátně, vidím spustu věcí, co se dají vylepšit. Ale už to tak neprožívám, moje hraní se mi líbí trochu víc.

4.Která je tvoje oblíbená scéna?

Tom Felton (Draco Malfoy): Oblíbená scéna? Soubojnický klub. Perem se s Harrym o hůlku. To je super scéna.

Rupert Grint (Ron Weasley): Malfoy se choval hrozně k Hermioně. Ron ho chce zaklít, popadne hůlku, jenže kouzlo mu nevyjde a trefí jeho. Začne zvracet slimáky. To bylo něco! Ale docela mi chutnali. Měli chuť šokoládovou, mentolovou, citrónovou, pomerančovou...Bál jsem se že budou hnusný.

Matthew Levis (Neville Longbottom): Lockhart vypustil pár rarachů, chytli mě za kabát, vyzdvihli mě za uši a kabát a pověsili na lustr. To bylo super. Velká sranda.

Daniel Radcliffe (Harry Potter): S Rupertem jsme strávili měsíc v létajícím autě. To mě bavilo nejvíc. Co jsme se spolu nablbli!

5.Co si myslí tvoji kamarádi?

Bonnie Wright (Ginny Weasleyová): Moje kámošky mi to přejou. A moje nejlepší kámoška hraje ve filmu u komprasu. Takže ví, co dělám, když nejsem ve škole.

Tom Felton (Draco Malfoy): Před dvěma lety se asi týden nemluvilo o ničem jiným. Pak se na to zapomělo.

Matthew Levis (Neville Longbottom): Kámoši se mě ptaj, kolik beru.

Devon Murray (Seamus Finnigan): Většinou mi to přejou, ale občas někdo i závidí.

Sean Biggerstaff (Oliver Wood): Moji kámoši jsou v pohodě. Nezávidí mi. Přejou mi to. Naše vztahy se tím nezměnily. Kamarádíme se dál. Doma jsem pořád obyčejnej kluk z Glasgowa.

 

DODĚLÁM POZDĚJI 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář